UČINAK CRNOGORSKIH FUDBALERA U INOSTRANSTVU

ARENA u današnjem broju donosi učinak crnogorskih fudbalera u inostranstvu.

ički, Srbija) – Odigrao svih 90 minuta na gostovanju Radu (1:1).

Darko MARKOVIĆ (Željezničar, BiH) – Zamijenjen u 75. minutu duela protiv Jajca (2:1), prije toga dobio žuti karton.

Ivan FATIĆ (Sloboda Tuzla, Bih) – Ušao u 66. minutu meča protiv Radnika, koji je slavio u Tuzli – 1:0.

Vladimir JOVOVIĆ (Napredak, Srbija) – Ušao na poluvremenu i već u 55. minutu postigao gol za pobjedu nad Spartakom – 1:0. Dobio žuti karton.

Nedjeljko VLAHOVIĆ (Radnik Surdulica, Srbija) – Igrao svih 90 minuta u porazu od Radničkog u Nišu (1:0).

Vasko KALEZIĆ (Anagenisi, Kipar) – Zamijenjen pola sata prije kraja utakmice protiv Dokse na svom terenu (1:2).

Ivan DELIĆ (Borac Banjaluka, BiH) – Ponovo strijelac, ovog puta u pobjedi nad Borcem iz Šamca – 2:1.

Marko ĆETKOVIĆ (Sarajevo, BiH) – Igrao do 85. minuta protiv Širokog Brijega u gostima (2:2).

Balša RADOVIĆ (Fljamurtari, Albanija) – Ušao u 65. minutu meča protiv Teute (0:0).

NAPAD

Dejan DAMJANOVIĆ (Seul, Južna Koreja) – Ušao na poluvremenu meča protiv Suvon sitija u gostima (0:1).

Filip RAIČEVIĆ (Vićenca, Italija) – Dobio priliku u posljednjih pola sata meča protiv Avelina (0:0).

Fatos BEĆIRAJ (Dinamo Moskva, Rusija) – Igrao svih 90 minuta u trijumfu nad Sibirom (10).

Luka ĐORĐEVIĆ (Zenit, Rusija) – Igrao od 79. minuta meča protiv Anžija u gostima (2:2).

Stefan MUGOŠA (Minhen 1860, Njemačka) – Ušao u 70. minutu meča sa Hanoverom, ali nije uspio da spriječi poraz ,,lavova“ – 2:0.

Petar ORLANDIĆ (Crvena zvezda, Srbija) – Dobio priliku u finišu meča protiv Vojvodine (4:1).

Staniša MANDIĆ (Čukarički, Srbija) – Igrao od 75. minuta protiv Rada (1:1), ali nije uspio da postigne gol.

Damir KOJAŠEVIĆ (Vardar, Makedonija) – Izašao u 63. minutu meča protiv Renove u gostima (0:0).

Aleksandar BOLJEVIĆ (Vasland Beveren, Belgija) – Zamijenjen dvadesetak minuta prije kraja meča sa Lokerenom (0:0).

Dragan BOŠKOVIĆ (Bangkok junajted, Tajland) – Postigao dva gola u pobjedi (3:0) nad Čiangraijem u gostima.